27. Ljubljanski Maraton
Live
22. oktober 2023

Spominsko priznanje za udeležbo na Volkswagen 27. Ljubljanskem maratonu.
Spominsko priznanje Šolski teki

Dijaki - 2007 in mlajši (3.150 m)

Moški
Moških
113
Povp. čas
00:12:50
Povp. starost
16
# Ime Čas
1 Žiga Brinjevec 00:09:07.9
2 Lenart Mihalič 00:09:13.8
3 Matija Maglica 00:09:23.0
Vsi rezultati - Moški
Ženske
Žensk
250
Povp. čas
00:17:12
Povp. starost
16
# Ime Čas
1 Alja Bitenc 00:17:40.1
2 Barbara Debevec 00:21:35.0
3 Nika Tomori 00:21:43.1
Vsi rezultati - Ženske

Dijaki - 2005 in 2006 (3.150 m)

Moški
Moških
113
Povp. čas
00:13:48
Povp. starost
18
# Ime Čas
1 Žan Ogrinc 00:09:01.5
2 Adnan Oshish 00:09:04.6
3 Oskar Petak 00:09:05.1
Vsi rezultati - Moški
Ženske
Žensk
183
Povp. čas
00:17:39
Povp. starost
19
# Ime Čas
1 Gloria Boljtar 00:21:33.0
2 Patricija Borak 00:21:33.1
3 Kleia Vita Šiška 00:21:40.8
Vsi rezultati - Ženske

Učenci - 2012 (1.800 m)

Moški
Moških
270
Povp. čas
00:07:55
Povp. starost
12
# Ime Čas
1 Kajetan Pertot Weis 00:06:15.6
2 Miha Konušek 00:06:11.5
3 Tevž Kravanja 00:06:14.7
Vsi rezultati - Moški
Ženske
Žensk
310
Povp. čas
00:08:48
Povp. starost
12
# Ime Čas
1 Taja Kravanja 00:06:26.4
2 Tinkara Gajšek 00:06:31.8
3 Kiara Keše 00:06:32.0
Vsi rezultati - Ženske

Učenci - 2011 (1.800 m)

Moški
Moških
298
Povp. čas
00:07:52
Povp. starost
13
# Ime Čas
1 Vid Kuhar 00:05:51.1
2 Uroš Jevtić 00:05:51.9
3 Mark Repovž 00:05:54.1
Vsi rezultati - Moški
Ženske
Žensk
314
Povp. čas
00:08:42
Povp. starost
13
# Ime Čas
1 Neža Pavšič 00:06:39.9
2 Lora Sraka 00:06:41.1
3 Tia Hvala 00:06:46.2
Vsi rezultati - Ženske

Učenci - 2010 (1.800 m)

Moški
Moških
327
Povp. čas
00:07:51
Povp. starost
14
# Ime Čas
1 Erik Jurca 00:05:29.3
2 Jakob Černe 00:05:36.2
3 Ivan Vid Glavan 00:05:38.9
Vsi rezultati - Moški
Ženske
Žensk
297
Povp. čas
00:08:44
Povp. starost
14
# Ime Čas
1 Enja Martinšek 00:06:04.1
2 Brina Vogrin Cingesar 00:06:04.2
3 Julija Brus 00:06:08.7
Vsi rezultati - Ženske

Učenci - 2009 (1.800 m)

Moški
Moških
219
Povp. čas
00:07:13
Povp. starost
15
# Ime Čas
1 Matic Krašovec 00:05:18.6
2 Lukas Dovnik 00:05:20.6
3 Timon Brglez 00:05:23.6
Vsi rezultati - Moški
Ženske
Žensk
209
Povp. čas
00:08:05
Povp. starost
15
# Ime Čas
1 Sofija Potić 00:05:59.2
2 Maša Weber 00:06:01.7
3 Tajda Bogataj 00:06:03.0
Vsi rezultati - Ženske
42, 21 in 10 km (nedelja, 22. september 2023)

Imate vprašanje ali želite popravek rezultata?

Kontakt